Ero sivun ”Luciano Burti” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Rivi 52:
! [[List of Formula One World Championship points scoring systems|Points]]
|-
| [[
! [[Jaguar Racing]]
! [[Jaguar Racing|Jaguar]] [[Jaguar R1|R1]]
! [[Cosworth]] CR2 V10
| [[
| [[
| [[
| [[
| [[
| [[
| [[
| [[
| [[2000 French Grand Prix|FRA]]<br /><small></small>
|bgcolor="#CFCFFF"| [[2000 Austrian Grand Prix|AUT]]<br /><small>11</small>
|