Ero sivun ”Pesäpallon SM-sarja 1941” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Rivi 14:
! width=160|Tilanne 15.6.41
! width=30|Pst
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
|-
|align=left|[[Kuusankosken Veto]]||6||bgcolor="#808080"| || ||||||7-1||||9-4||||||||
|