Ero sivun ”Pesäpallon SM-sarja 1943” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Rivi 10:
{| cellspacing="0" cellpadding="3" style="background-color: #f9f9f9; font-size: 90%; text-align: center" class="wikitable"
|-
! width=
! width=20|O
! width=20|V
Rivi 17:
! width=40|Juoksut
! width=20|Pts
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
|-bgcolor="gold"
|align=left|[[Haminan Palloilijat]]|||8||6||1||1||57-21||13||bgcolor="#808080"| || |||||6-7||7-0||||5-4||8-3||
|