Ero sivun ”Pesäpallon SM-sarja 1952” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
→Mestaruussarja: lisäys |
|||
Rivi 13:
! width=35|Juoksut
! width=20|Pts
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=20|Js.
|-
|