Ero sivun ”Pesäpallon SM-sarja 1957” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Ei muokkausyhteenvetoa |
|||
Rivi 14:
! width=35|Juoksut
! width=20|Pts
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
|-
|align=left|[[Jyväskylän Kiri]]|||14||13||0||1||165-68||26||bgcolor="#808080"| ||28-14||||||23-12||9-2||||11-7||||||||7-1||10-4||||10-2
|