Ero sivun ”Pesäpallon miesten Mestaruussarjan kausi 1962” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Rivi 14:
! width=35|Juoksut
! width=20|Pts
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
|-
|align=left|[[Ilmajoen Kisailijat]]|||14||12||1||1||116-61||25||bgcolor="#808080"| ||||7-10||||4-4||||9-2||10-3||||||11-1||||||9-3||13-2
|