Ero sivun ”Pesäpallon miesten Mestaruussarjan kausi 1964” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Rivi 11:
! width=35|Juoksut
! width=20|Pts
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
|-
|align=left|[[Jyväskylän Kiri]]|||22||16||1||5||212-132||33||bgcolor="#808080"| ||14-11||7-5||4-3||11-19||14-10||10-8||11-7||8-1||24-8||19-3||27-5
Rivi 34:
|align=left|[[Puna-Mustat]]|||22||12||1||9||184-167||25||6-4||7-11||15-5||3-10||bgcolor="#808080"| ||7-2||18-4||8-7||8-14||6-4||15-6||3-3
|-
|align=left|[[Hongikon Nuorisoseuran Urheilijat|Hongikko]]|||22||10||0||12||202-162||20||2-3||14-9||2-4||7-10||21-11||bgcolor="#808080"| ||7-12||6-4||16-2||12-7||7-9||21-3
|-
|align=left|[[Työväen Mailapojat]]|||22||9||2||11||172-183||20||7-10||9-12||11-13||6-12||0-4||0-19||bgcolor="#808080"| ||16-2||13-11||7-7||7-5||11-2
Rivi 65:
{{palstoitus alkaa}}
==Lyöjätilasto==
|