Ero sivun ”Matt Nickerson” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
luokka + joukkuemalline |
|||
Rivi 185:
| --
| --
|- ALIGN="center"
| 2008-09
| Ilves
| SM-liiga
| 0
| 0
| 0
| 0
| 0
| -
| -
| -
| -
| -
|}
|