Ero sivun ”Matt Nickerson” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Ei muokkausyhteenvetoa |
|||
Rivi 145:
| -
| -
|- ALIGN="center" bgcolor="#f0f0f0"
| 2008
| Malmö
| Elitserien
| 0
| 0
| 0
| 0
| 0
| --
| --
| --
| --
| --
|}
|