Ero sivun ”Veikkausliigan kausi 2006” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
p Botti lisäsi: en:Veikkausliiga season 2006 |
|||
Rivi 69:
| 3. || [[Farid Ghazi]] || [[Kuva:Flag of Algeria.svg|20px|Algeria]] || [[Helsingin Jalkapalloklubi|HJK]] || 12
|-
| 4. || [[Ville Lehtinen]] || [[Kuva:Flag of Finland.svg|20px|Suomi]] || [[Tampere United|
|-
| - || [[Mikko Paatelainen]] || [[Kuva:Flag of Finland.svg|20px|Suomi]] || [[FF Jaro]] || 11
|