Ero sivun ”Veikkausliigan kausi 2003” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Crt (keskustelu | muokkaukset) p svg |
|||
Rivi 66:
| 1. || [[Saku Puhakainen]] || [[Kuva:Flag of Finland.svg|20px|Suomi]] || [[Myllykosken Pallo -47|MyPa]] || 14
|-
| 2. || [[Juho Mäkelä (jalkapalloilija)|Juho Mäkelä]] || [[Kuva:Flag of Finland.svg|20px|Suomi]] || [[Helsingin Jalkapalloklubi|HJK]] || 13
|-
| - || [[Gabor Szilagyi]] || [[Kuva:Flag of Hungary.svg|20px|Unkari]] || [[FC KooTeePee]] || 13
|