Ero sivun ”Syke (7. tuotantokausi)” versioiden välillä
[katsottu versio] | [katsottu versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 22:
Kaudella ovat mukana kaikki edellisen kauden näyttelijät, lukuun ottamatta [[Iina Kuustonen|Iina Kuustosta]] ja [[Sanna Stellan]]ia, joiden esittämät Iiris Ketola ja Ella Vaahtera poistuvat sarjasta. Uusina hahmoina aloittivat [[Nicke Lignell]]in esittämä yleiskirurgi Jari Valkjärvi sekä [[Iida-Maria Heinonen|Iida-Maria Heinosen]] anestesiahoitaja Sonja Salmi.
Seitsemäs kausi
== Rooleissa ==
Rivi 187:
|-
! rowspan="4"|7
| rowspan="4"|Kunnollinen veronmaksaja || rowspan="2"|20. maaliskuuta 2020 ||
|-
|-
| rowspan="2"|27. maaliskuuta 2020 ||
|-
|-
! rowspan="4"|8
| rowspan="4"|Yllätyslapsi || rowspan="2"|3. huhtikuuta 2020 ||
|-
|-
| rowspan="2"|10. huhtikuuta 2020 ||
|-
|-
! rowspan="4"|9
| rowspan="4"|Vaikea päätös || rowspan="2"|17. huhtikuuta 2020 ||
|-
|-
| rowspan="2"|24. huhtikuuta 2020 ||
|-
|}
|