Ero sivun ”Vihreä liitto” versioiden välillä
[katsottu versio] | [katsottu versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Rivi 184:
{{multicol|1100px}}
=== Eduskuntavaalit ===
{| class="wikitable"
|-
|-
|-
|
| align=
| align=
|-
|
| align=
| align=
|-
|
| align=
| align=
|-
|
| align=
| align=
|-
|
| align=
| align=
|-
|
| align=
| align=
|-
|
| align=
| align=
|-
|
| align=
| align=
|-
|
| align=
| align=
|-
|
| align=
| align=
|}
{{multicol-break}}
=== Kunnallisvaalit ===
{| class="wikitable"
|-
|-
|-
|
| align=
| align=
|-
|
| 94
| align=
| align=
|-
|
| align=
| align=
|-
|
| align=
| align=
|-
|
| align=
| align=
|-
|
| align=
| align=
|-
|
| align=
| align=
|-
|
| align=
| align=
|-
|
| align=
| align=
|}
{{multicol-break}}
=== Europarlamenttivaalit ===
{| class="wikitable"
|-
|-
|-
|
| align=
| align=
|-
|
| align=
| align=
|-
|
| align=
| align=
|-
|
| align=
| align=
|-
|
| align=
| align=
|}
{{multicol-end}}
=== Presidentinvaalit ===
[[
{| class="wikitable"
|-
|-
|-
|
| align=
| align=
|-
|
|
| align=
| align=
|-
|
| align=
| align=
| align=
| align=
|-
|
| align=
| align=
|}
|