Ero sivun ”Haas VF-17” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [katsottu versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Ak: Uusi sivu: {{Formula 1 -auto |auton nimi = Haas VF-17 |kuva = |kuvan koko = |kuvateksti = |... |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 14:
|voimansiirto =
|debyytti = {{Australian lippu}} [[Australian Grand Prix 2017|Australian GP 2017]]
|kilpailuja =
|voittoja = 0
|paalupaikkoja = 0
Rivi 83:
| [[Abu Dhabin Grand Prix 2017|ABU]]
! rowspan="3" | 0
! rowspan="3" |
|-
|align="left"|<small>{{Ranskan lippu}} [[Romain Grosjean]]</small>
|{{Keskeytti}} <small>Kesk.</small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
|-
|align="left"| {{Tanskan lippu}} <small>[[Kevin Magnussen]]</small>
|{{Keskeytti}} <small>Kesk.</small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
| <small></small>
|}
|