Ero sivun ”Gary Oldman” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Rivi 180:
| width=20|'''Vuosi'''|| width=290|'''Suomenkielinen nimi''' || width=290|'''Alkuperäinen nimi''' ||width=290|'''Rooli''' ||width=250|'''Tila'''
|-
|rowspan="
|-
| – || ''Monster Butler'' || Wiggy ||rowspan="2"|Tuotannossa
|