Ero sivun ”Veikkausliigan kausi 1997” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
p r2.7.1) (Botti lisäsi: lt:Suomijos futbolo varžybos 1997 m. |
|||
Rivi 96:
| - || [[Jyrki Huhtamäki]] || {{Suomen lippu}} || [[Vaasan Palloseura|VPS]] || 10
|-
| 4. || [[Marco Pogioli|Marco]] || {{Brasilian lippu}} || [[FC Jazz]] || 9
|-
| - || [[Petteri Kaijasilta]] || {{Suomen lippu}} || [[Turun Palloseura (jalkapallo)|TPS]] || 9
|