Ero sivun ”Veikkausliigan kausi 2005” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
→Parhaat maalintekijät: Lisätty 7 maalia tehneet |
p w |
||
Rivi 77:
| - || [[Valeri Popovitš]] || [[Kuva:Flag of Russia.svg|20px|Venäjä]] || [[FC Haka]] || 9
|-
| 8. || [[Mikko Innanen (jalkapalloilija)|Mikko Innanen]] || [[Kuva:Flag of Finland.svg|20px|Suomi]] || [[FC Haka]] || 8
|-
| - || [[Joakim Jensen]] || [[Kuva:Flag of Sweden.svg|20px|Ruotsi]] || [[Helsingin Jalkapalloklubi|HJK]] || 8
|