Ero sivun ”Pesäpallon Ykkössarja 1982” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 14:
! width=50|Juoksut
! width=30|Pts
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
|-bgcolor="#d7fae1"
|align=left|[[Vimpelin Veto]]|||10||7||0||3||76-58||14||bgcolor="#808080"| || |8-4||6-7||8-5||11-9||5-2
Rivi 45:
! width=50|Juoksut
! width=30|Pts
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
|-bgcolor="#d7fae1"
|align=left|[[Haminan Palloilijat]]|||10||9||1||0||91-38||19||bgcolor="#808080"| || |9-4||9-3||8-4||20-7||13-1
Rivi 78:
! width=50|Juoksut
! width=30|Pts
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=30|Lp.
|-bgcolor="#d7fae1"
Rivi 112:
! width=50|Juoksut
! width=30|Pts
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=30|Lp.
|-
|