Ero sivun ”Pesäpallon Ykkössarja 1985” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Ei muokkausyhteenvetoa |
|||
Rivi 12:
! width=35|Juoksut
! width=20|Pts
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
|-bgcolor="#d7fae1"
|align=left|[[Siilinjärven Ponnistus]]|||22||17||2||3||167-91||36||bgcolor="#808080"| ||11-4||11-2||12-4||8-6||5-1||9-4||6-1||10-3||10-2||14-2||9-4
|