Ero sivun ”Pesäpallon SM-sarja 1930” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Ei muokkausyhteenvetoa |
|||
Rivi 7:
{| cellspacing="0" cellpadding="3" style="background-color: #f9f9f9; font-size: 90%; text-align: center" class="wikitable"
|-
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
|-bgcolor="#d7fae1"
Rivi 50:
{| cellspacing="0" cellpadding="3" style="background-color: #f9f9f9; font-size: 90%; text-align: center" class="wikitable"
|-
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
|-bgcolor="#d7fae1"
|align=left|[[Haminan Palloilijat]]||bgcolor="#808080"| || |7-4||||||(1-0)
Rivi 71:
{| cellspacing="0" cellpadding="3" style="background-color: #f9f9f9; font-size: 90%; text-align: center" class="wikitable"
|-
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
|-bgcolor="#d7fae1"
|align=left|[[Sortavalan Palloseura]]||bgcolor="#808080"| || |||15-8||||(1-0)||
|