Ero sivun ”Pesäpallon SM-sarja 1945” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
→Mestaruussarja: väriä pudonneille ja niille joiden pelit jatkuu.... |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 17:
! width=40|Juoksut
! width=20|Pts
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
|-
|align=left|[[Toijalan Pallo-Veikot]]|||4||4||0||0||32-12||8||bgcolor="#808080"| |||4-0||12-6||6-5||10-1
Rivi 47:
! width=40|Juoksut
! width=20|Pts
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
|-
|align=left|[[Loimaan Palloilijat]]|||4||3||1||0||21-8||7||bgcolor="#808080"| |||6-2||2-2||8-0||5-4
Rivi 77:
! width=40|Juoksut
! width=20|Pts
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
|-
|align=left|[[Haminan Palloilijat]]|||5||4||1||0||48-18||9||bgcolor="#808080"| |||11-11||8-1||6-1||3-2||20-3
Rivi 110:
! width=40|Juoksut
! width=20|Pts
! width=
! width=
! width=
|-
|align=left|[[Vimpelin Veto]]|||2||2||0||0||25-10||4||bgcolor="#808080"| |||12-5||13-5
Rivi 136:
! width=40|Juoksut
! width=20|Pts
! width=
! width=
! width=
! width=
|-bgcolor="#d7fae1"
|align=left|[[Hukat (urheiluseura)|Hukat]], Helsinki|||3||3||0||0||19-3||6||bgcolor="#808080"| |||4-0||4-3||11-0
Rivi 164:
! width=40|Juoksut
! width=20|Pts
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
|-bgcolor="#d7fae1"
|align=left|[[Toijalan Pallo-Veikot]]|||12||10||0||2||181-52||20||bgcolor="#808080"| |||10-2||||||20-7||9-4||||||||18-1||||22-1||30-1
|