Ero sivun ”Pesäpallon SM-sarja 1956” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Rivi 17:
! width=35|Juoksut
! width=20|Pts
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
|-
|align=left|[[Jyväskylän Kiri]]|||14||12||0||2||124-58||24||bgcolor="#808080"| ||||||11-8||7-2||7-4||||||16-11||||17-3||||||15-6||6-0
|