Ero sivun ”Pesäpallon miesten Mestaruussarjan kausi 1965” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Rivi 11:
! width=20|T
! width=20|H
! width=
! width=20|Pts
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
|-
|align=left|[[Vimpelin Veto]]|||22||17||1||4||187-121||35||bgcolor="#808080"| ||8-3||9-5||16-7||4-2||9-5||8-6||6-9||14-3||4-2||12-7||13-2
Rivi 30:
|align=left|[[Puurtilan Kisa-Pojat]]|||22||16||1||5||215-127||33||12-4||bgcolor="#808080"| ||3-12||19-5||12-11||13-6||11-1||22-4||6-6||8-1||6-1||8-1
|-
|align=left|[[Hongikon Nuorisoseuran Urheilijat|Hongikko]]|||22||15||1||6||223-136||31||12-2||8-4||bgcolor="#808080"| ||6-2||21-9||19-15||3-5||8-7||12-5||21-13||23-4||10-8
|-
|align=left|[[Jyväskylän Kiri]]|||22||13||1||8||192-159||27||8-13||16-4||12-3||bgcolor="#808080"| ||8-8||19-11||11-5||13-4||19-9||8-4||4-1||8-7
Rivi 69:
{{palstoitus alkaa}}
==Lyöjätilasto==
|