Ero sivun ”Pesäpallon miesten Mestaruussarjan kausi 1968” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
p kh |
|||
Rivi 13:
! width=35|Juoksut
! width=20|Pts
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
|-
|align=left|[[Kouvolan Pallonlyöjät]]|||22||17||0||5||190-101||34||bgcolor="#808080"| ||5-0||11-5||4-6||17-5||7-12||4-3||5-4||13-5||8-3||11-7||11-8
Rivi 42:
|align=left|[[Haminan Palloilijat]]|||22||10||0||12||162-201||20||2-15||8-5||5-3||13-18||1-10||12-4||5-14||bgcolor="#808080"| ||14-18||6-2||14-8||7-15
|-bgcolor="#d7fae1"
|align=left|[[Hongikon Nuorisoseuran Urheilijat|Hongikko]]|||22||9||1||12||159-176||19||0-4||11-2||12-6||8-16||11-13||7-4||2-7||6-3||bgcolor="#808080"| ||4-9||15-7||15-2
|-bgcolor="#d7fae1"
|align=left|[[Puurtilan Kisa-Pojat]]|||22||9||1||12||150-169||19||4-3||2-14||11-5||8-3||6-7||9-9||5-11||7-9||2-10||bgcolor="#808080"| ||8-3||10-3
Rivi 68:
{{palstoitus alkaa}}
==Lyöjätilasto==
|