Ero sivun ”Pesäpallon miesten Mestaruussarjan kausi 1970” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Rivi 11:
! width=35|Juoksut
! width=20|Pts
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
|-
|align=left|[[Ulvilan Pesä-Veikot]]|||22||17||1||4||208-113||35||bgcolor="#808080"| ||4-2||1-2||8-6||4-1||10-6||17-8||11-7||7-1||22-10||11-2||9-2
Rivi 42:
|align=left|[[Vimpelin Veto]]|||22||9||1||12||134-155||19||10-3||8-6||2-5||9-8||4-4||6-12||9-17||14-1||bgcolor="#808080"| ||8-5||13-9||7-0
|-bgcolor="#ffd8d8"
|align=left|[[Hongikon Nuorisoseuran Urheilijat|Hongikko]]|||22||6||0||16||122-208||12||5-14||0-3||9-7||1-3||11-8||5-9||7-9||10-6||6-7||bgcolor="#808080"| ||6-12||6-5
|-bgcolor="#ffd8d8"
|align=left|[[Halsuan Toivo]]|||22||4||0||18||113-189||8||1-10||2-7||9-14||5-10||4-5||1-6||6-4||4-6||4-3||16-5||bgcolor="#808080"| ||4-9
|