Ero sivun ”Pesäpallon miesten Mestaruussarjan kausi 1981” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
pEi muokkausyhteenvetoa |
|||
Rivi 14:
! width=35|Juoksut
! width=20|Pts
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
|-bgcolor="#d7fae1"
|align=left|[[Hyvinkään Tahko]]|||22||19||2||1||223-112||40||bgcolor="#808080"| ||12-9||9-7||9-4||11-3||14-4||14-3||11-3||7-2||24-3||3-3||12-10
Rivi 62:
! width=35|Juoksut
! width=20|Pts
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=30|Lp.
|-
Rivi 87:
! width=35|Juoksut
! width=20|Pts
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=30|Lp.
|-
|