Ero sivun ”Veikkausliigan kausi 2008” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Rivi 146:
| - || [[Rafael (jalkapalloilija)|Rafael]] || {{Brasilian lippu}} || [[FC Lahti]] || 11
|-
|
|-
| - || [[Toni Lehtinen]] || {{Suomen lippu}} || [[FC Haka]] ||
|-
| 7. || [[Jarno Parikka]] || {{Suomen lippu}} || [[HJK]] || 9
Rivi 158:
| - || [[Paulus Roiha]] || {{Suomen lippu}} || [[HJK]] || 8
|-
|
|-
| 12. || [[Juho Mäkelä (jalkapalloilija)|Juho Mäkelä]] || {{Suomen lippu}} || [[HJK]] || 7
|-
| - || [[Jonne Hjelm]] || {{Suomen lippu}} || [[Tampere United|TamU]] || 7
Rivi 164 ⟶ 166:
| - || [[Ats Purje]] || {{Viron lippu}} || [[FC Inter]] || 7
|-
|
|-
| - || [[
|-
| 17. || [[Jussi Aalto]] || {{Suomen lippu}} || [[FF Jaro]] || 6
|-
| - || [[Mikko Innanen]] || {{Suomen lippu}} || [[FC Haka]] || 6
|-
| - || [[
|-
| - || [[
|-
| - || [[
|-
|
|}
|