Ero sivun ”Veikkausliigan kausi 2008” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Rivi 141:
| - || [[Aleksandr Kokko]] || {{Suomen lippu}} || [[FC Honka]] || 13
|-
| 3. || [[Mikko Hyyrynen]] || {{Suomen lippu}} || [[FF Jaro]] ||
|-
| - || [[
|-
|
|-
| - || [[Toni Lehtinen]] || {{Suomen lippu}} || [[FC Haka]] || 10
Rivi 175:
| - || [[Aristides Pertot]] || {{Argentiinan lippu}} || [[Turun Palloseura (jalkapallo)|TPS]] || 6
|-
| 20. ||
|}
|