Ero sivun ”Veikkausliigan kausi 2008” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Rivi 147:
| - || [[Rafael (jalkapalloilija)|Rafael]] || {{Brasilian lippu}} || [[FC Lahti]] || 10
|-
|
|-
|
|-
| - || [[Hermanni Vuorinen]] || {{Suomen lippu}} || [[FC Honka]] || 9
|