Ero sivun ”Veikkausliigan kausi 2008” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Rivi 179:
| - || [[Mattias Wiklöf]] || {{Ruotsin lippu}} || [[IFK Mariehamn]] || 4
|-
|
|-
| – || [[Aristides Pertot]] || {{Argentiinan lippu}} || [[TPS]] || 4
|-
24. || 13 pelaajaa || || || 3
|}
|