Ero sivun ”Ligue 1 -kausi 2006–2007” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Rivi 88:
| - || [[Frédéric Piquionne]] || [[Kuva:Flag of France.svg|20px]] [[Ranska]] || [[AS Monaco]] || 11
|-
| - || [[Seydou Keita]] || [[Kuva:Flag of Mali.svg|20px]]
|-
| - || [[Aruna Dindane]] || [[Kuva:Flag of Cote d'Ivoire.svg|20px]]
|}
|