Ero sivun ”Ligue 1 -kausi 2006–2007” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Rivi 90:
| - || [[Seydou Keita]] || [[Kuva:Flag of Mali.svg|20px]] || [[Mali]] || [[RC Lens]] || 11
|-
| - || [[Aruna Dindane]] || [[Kuva:Flag of Cote d'Ivoire.svg|20px]] || [[Norsunluurannikko]] || [[RC Lens]] || 11
|}
|