Ero sivun ”Olivia Rodrigo” versioiden välillä
[katsottu versio] | [katsottu versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Ei muokkausyhteenvetoa |
|||
Rivi 54:
|-
| "[[Drivers License]]"
|rowspan="
| 1
| 1
Rivi 65:
| 1
| 1
|rowspan="
|-
| "Deja Vu"
Rivi 77:
| 56
| 12
| –
|-
| "Good 4 U"
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
|}
|