Ero sivun ”Hollywood Undeadin diskografia” versioiden välillä
[katsottu versio] | [katsottu versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
pEi muokkausyhteenvetoa |
→Studioalbumit: Lisäsin kaksi albumia |
||
Rivi 69:
|align="center"| 4
|align="center"| 18
|-
|2017
|'''''[[Five (albumi)|Five]]'''''
|align="center"| -
|align="center"| -
|align="center"| -
|align="center"| -
|align="center"| -
|align="center"| -
|-
|2020
|'''''[[New Empire, Vol. 1]]'''''
|align="center"| -
|align="center"| -
|align="center"| -
|align="center"| -
|align="center"| -
|align="center"| -
|}
|