Ero sivun ”Trulli GP” versioiden välillä
[katsottu versio] | [katsottu versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
p Kh |
p →Tulokset: fix |
||
Rivi 139:
| <small>DNP</small>
|
| <small>EX</small>
| <small>EX</small>
| <small>EX</small>
| <small>EX</small>
| <small>EX</small>
| <small>EX</small>
| <small>EX</small>
| <small>EX</small>
| <small>EX</small>
|-
|align="left"| {{Italian lippu}} <small>[[Jarno Trulli]]</small><br>
|
| <small>DNP</small>
| <small>EX</small>
| <small>EX</small>
| <small>EX</small>
| <small>EX</small>
| <small>EX</small>
| <small>EX</small>
| <small>EX</small>
| <small>EX</small>
| <small>EX
|-
|align="left"| {{Italian lippu}} <small>[[Vitantonio Liuzzi]]</small><br>
| <small>DNP</small>
| <small>DNP</small>
| <small>EX</small>
| <small>EX</small>
| <small>EX</small>
| <small>EX</small>
| <small>EX</small>
| <small>EX</small>
| <small>EX</small>
| <small>EX</small>
| <small>EX</small>
|-
|}
|