Ero sivun ”Veikkausliigan kausi 2006” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [katsottu versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Ei muokkausyhteenvetoa |
KLS (keskustelu | muokkaukset) |
||
Rivi 302:
| - || [[Roni Porokara]] || {{Suomen lippu}} || [[FC Honka]] || 6
|-
| - || [[Teemu Turunen (jalkapalloilija)|Teemu Turunen]] || {{Suomen lippu}} || [[FC KooTeePee]] || 6
|-
| - || [[John Weckström]] || {{Suomen lippu}} || [[FC Honka]] || 6
|