Ero sivun ”Veikkausliigan kausi 2004” versioiden välillä
[katsottu versio] | [katsottu versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
→Sarjataulukko: Sarjataulukko joukkue par -malline, selkeämpi koodi ja vakioitu muoto |
|||
Rivi 66:
| 1. || [[Antti Pohja]] || [[Kuva:Flag of Finland.svg|20px|Suomi]] || [[Tampere United|Tampere Utd]] || 16
|-
| 2. || [[Adriano
|-
| - || [[Toni Lehtinen]] || [[Kuva:Flag of Finland.svg|20px|Suomi]] || [[Valkeakosken Haka (jalkapallo)|FC Haka]] || 11
|