Ero sivun ”Euroopan yleisradiounioni” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
p Vanha sisältörypäs poistettu teknisten päivitysten jälkeen |
Merkkaukset: Mobiilimuokkaus mobiilisovelluksesta |
||
Rivi 37:
! Liittymisvuosi
|-
| {{Alankomaat}} ||
|-
| {{Albania}} ||
|-
| rowspan="3"| {{Algeria}} || - || [[Entreprise nationale de télévision]] ||المـؤسـسـة العمومية للتـلـفزيـون || ENTV || 1970
Rivi 47:
| - || [[Télédiffusion d'Algérie]] ||تلفزيون لجزائر || TDA || 1970
|-
| {{Andorra}} ||
|-
| rowspan="2" | [[Kuva:Flag of Armenia.svg|20px|border]] [[Armenia]] ||
|-
|
|-
| {{Azerbaidžan}} ||
|-
| rowspan="2"| {{Belgia}} || - || [[Vlaamse Radio- en Televisieomroep|Flemish Radio- and Television Network]] || ''Vlaamse Radio- en Televisieomroep'' || VRT || 1950
|