Ero sivun ”Karate” versioiden välillä
[katsottu versio] | [katsottu versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Rivi 310:
|-
| <center>[[Wesley Snipes]]</center>
| <center></center>
| <center></center>
| <center></center>
| <center></center>
| <center>X</center>
| <center></center>
| <center></center>
| <center></center>
|-
| <center>[[Benny Urquidez]]</center>
| <center></center>
| <center></center>
|