Ero sivun ”Euroopan yleisradiounioni” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Ei muokkausyhteenvetoa |
|||
Rivi 40:
| [[Kuva:Flag of Albania.svg|20px|border]] [[Albania]] || - || Albanian Radio and Television || ''Radiotelevizioni Shqiptar'' || RTSH || 1999
|-
| rowspan="3"| [[Kuva:Flag of Algeria.svg|20px|border]] Algeria || - || [[
| - || [[Entreprise nationale de Radiodiffusion sonore|Enterprise nationale de radiodiffusion]] ||الإذاعة الجزائرية|| ENRS || 1970
▲|?
|-
| - || [[Télédiffusion d'Algérie]] ||تلفزيون لجزائر || TDA || 1970
|-
|[[Kuva:Flag of Andorra.svg|20px|border]] [[Andorra]]
|