Ero sivun ”Karate” versioiden välillä
[katsottu versio] | [katsottu versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Rivi 228:
| <center></center>
| <center></center>
|-
| <center>[[Jim Kelly]]</center>
| <center></center>
| <center></center>
| <center></center>
| <center></center>
| <center></center>
| <center></center>
| <center></center>
| <center>X</center>
|-
| <center>[[Shō Kosugi]]</center>
|