Ero sivun ”Shakin maailmanmestaruusottelu 2013” versioiden välillä
[katsottu versio] | [katsottu versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Ei muokkausyhteenvetoa |
|||
Rivi 33:
|-
| align=left | [[Viswanathan Anand]] || 2775
| style="background:black; color:white" | ½ ||
| style="background:black; color:white" | . || .
| style="background:black; color:white" | . || .
Rivi 39:
| . || style="background:black; color:white" | .
| . || style="background:black; color:white" | .
|
|-
| align=left | [[Magnus Carlsen]] || 2870
| ½ || style="background:black; color:white" |
| . || style="background:black; color:white" | .
| . || style="background:black; color:white" | .
Rivi 48:
| style="background:black; color:white" | . || .
| style="background:black; color:white" | . || .
|
|}
|