Ero sivun ”Jalkapallon A-sarjan kausi 1935” versioiden välillä
[katsottu versio] | [katsottu versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
→Mestarijoukkue: SPL toimintakertomus aikalaislähteeksi |
→Tulokset: Uuskielilyhennenimet vaihdettu asiallisiin |
||
Rivi 146:
|-
! width=80|Koti \ Vieras
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
! width=
|-
|align="left"| [[Helsingin Palloseura|HPS]]
|