Ero sivun ”Suomen Neito” versioiden välillä
[katsottu versio] | [katsottu versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Kumottu muokkaus 13237387, jonka teki Gulo Luscus (keskustelu) Turkki on jo wikidatassa |
→Voittajat: aikajärjestyksen korjaus + sorttaustoiminto |
||
Rivi 9:
==Voittajat==
{| class="wikitable sortable" style="margin: 0;"
|-
! Vuosi
! Voittaja
|-
| [[
| [[
|-
| [[
| [[
|-
| [[
| [[
|-
| [[
| [[
|-
| [[
| [[
|-
| [[
| [[
|-
| [[
| [[
|-
| [[
| [[
|-
| [[
| [[
|-
| [[
| [[
|-
| [[
| [[
|-
| [[
| [[
|-
| [[1995]]
| [[Terhi Koivisto]]
|-
| [[
| [[
|-
| [[
| [[
|-
| [[
| [[
|-
| [[
| [[
|-
| [[
| [[
|-
| [[
| [[
|-
| [[
| [[
|-
| [[
| [[
|-
| [[
| [[
|-
| [[
| [[
|-
| [[
| [[
|-
| [[
| [[
|}
|