Ero sivun ”100 metrin juoksu” versioiden välillä
[arvioimaton versio] | [arvioimaton versio] |
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Anr (keskustelu | muokkaukset) →Miehet (maailma): fix., korj. |
p →Miehet (maailma): taulukon korjaus |
||
Rivi 23:
| 5. || '''9,78''' || +0,9 || [[Nesta Carter]] || {{Jamaika}} || [[Rieti]], [[Italia]] || [[29. elokuuta]] [[2010]]
|-
|rowspan="2"| 6. || '''9,79''' || +0,1 || [[Maurice Greene]] || [[Kuva:Flag of the United States.svg|20px]] [[Yhdysvallat]] || [[Ateena]], [[Kreikka]] || [[16. kesäkuuta]] [[1999]]
|-
|-
|
|-
|rowspan="2"| 9. || '''9,84''' || +0,7 || [[Donovan Bailey]] || [[Kuva:Flag of Canada.svg|20px]] [[Kanada]] || [[Atlanta]], [[Yhdysvallat]] || [[27. heinäkuuta]] [[1996]]
|-
|-
|rowspan="4"| 11. || '''9,85''' || +1,2 || [[Leroy Burrell]] || [[Kuva:Flag of the United States.svg|20px]] [[Yhdysvallat]] || [[Lausanne]], [[Sveitsi]] || [[6. heinäkuuta]] [[1994]]
|-
|-
|-
|-
|}
|