Tiedosto:BSicon evSHI1l-STRl.svg
Tämän PNG-esikatselun koko koskien SVG-tiedostoa: 500 × 500 kuvapistettä. Muut resoluutiot: 240 × 240 kuvapistettä | 480 × 480 kuvapistettä | 768 × 768 kuvapistettä | 1 024 × 1 024 kuvapistettä | 2 048 × 2 048 kuvapistettä.
Alkuperäinen tiedosto (SVG-tiedosto; oletustarkkuus 500 × 500 kuvapistettä; tiedostokoko 404 tavua)
Tiedoston historia
Päiväystä napsauttamalla näet, millainen tiedosto oli kyseisellä hetkellä.
Päiväys | Pienoiskuva | Koko | Käyttäjä | Kommentti | |
---|---|---|---|---|---|
nykyinen | 25. maaliskuuta 2010 kello 22.11 | 500 × 500 (404 tavua) | Vunz | new version, improved code, smaller file | |
9. huhtikuuta 2008 kello 16.45 | 500 × 500 (4 KiB) | BjørnN | new layout | ||
21. huhtikuuta 2007 kello 09.04 | 500 × 500 (2 KiB) | Martijnvdputten | {{Information |Description=Icon for railway templates |Source=own work |Date=21 april 2007 |Author=Martijn van der Putten |Permission= |other_versions= }} Category:Icons for railway descriptions/parallel railways |
Tiedoston käyttö
Seuraavat 20 sivua käyttävät tätä tiedostoa:
- Forssan rautatieasema
- Huhtaan seisake
- Humppila-Museorautatie
- Humppilan rautatieasema
- Jokioisten asema
- Jokioisten museorautatie
- Jokioisten rautatie
- Jokioisten rautatiesilta
- Jänhijoen rautatiesilta
- Kermalan seisake
- Kirkkotien seisake
- Minkiön asema
- Palomäen seisake
- Raemäen seisake
- Salmisen seisake
- Santavaihde
- Voikkaa–Haarankallio-rata
- Vuorelan seisake
- Malline:Humppila-Forssa
- Malline:Voikkaa-Haarankallio
Tiedoston järjestelmänlaajuinen käyttö
Seuraavat muut wikit käyttävät tätä tiedostoa:
- Käyttö kohteessa cs.wikipedia.org
- Käyttö kohteessa de.wikipedia.org
- Käyttö kohteessa en.wikipedia.org
- Käyttö kohteessa eu.wikipedia.org
- Käyttö kohteessa fr.wikipedia.org
- Wikipédia:Modèles/BS
- Modèle:LCF xdCOURBEgav
- Ligne 125 (Infrabel)
- Ligne du Puy à Langogne
- Ligne de Fontoy à Audun-le-Tiche
- Ligne de La Madeleine à Comines-France
- Ligne d'Alençon à Condé-sur-Huisne
- Ligne de Rouen à Orléans
- Ligne de Longwy à Villerupt-Micheville
- Ligne de Colombiers à Quarante - Cruzy
- Ligne de Oiry - Mareuil à Romilly-sur-Seine
- Ligne d'Auxerre-Saint-Gervais à Gien
- Ligne de Magnac - Touvre à Marmande
- Ligne de Pont-de-Braye à Blois
- Ligne du Quéroy-Pranzac à Thiviers
- Ligne d'Escaudœuvres à Gussignies
- Ligne de Pont-de-la-Deûle à Bachy - Mouchin
- Ligne de Saillat-sur-Vienne à Bussière-Galant
- Ligne de Miniac-Morvan à La Gouesnière - Cancale - Saint-Méloir
- Ligne de Tournemire - Roquefort à Saint-Affrique
- Ligne de Châteaubriant à Ploërmel
- Wikipédia:Modèles/BS/Catalogue des icônes francophones
- Ligne d'Anizy-Pinon à Chauny
- Ligne de Rethondes à La Ferté-Milon
- Schéma de la ligne de Chemin de fer du Blanc-Argent
- Ligne de Vrigne-Meuse à Vrigne-aux-Bois
- Ligne de Dieppe à Fécamp
- Ligne de Dreux à Saint-Aubin-du-Vieil-Évreux
- Schéma de la ligne de Bourges à Miécaze
- Ligne de Val-de-Villé à Villé
- Ligne de Cabariot au Chapus
- Ligne de Knutange - Nilvange à Algrange-Rochonvillers
- Ligne de Cruchten à Larochette
- Ligne 107 (Infrabel)
- Ligne 121 (Infrabel)
- Käyttö kohteessa it.wikipedia.org
- Käyttö kohteessa ja.wikipedia.org
- Käyttö kohteessa nl.wikipedia.org
Näytä lisää tämän tiedoston järjestelmänlaajuista käyttöä.